Skład Opału Andropol
 

Seko Bawaria K5

kotly centralnego na doplaty
kotly centralnego na dotacje
piec centralnego dotacja eko
piec co na dotacje
piec co z ecodesign na dotacje
piece centralnego dotacja

BAWARIA K5 to kompaktowych wymiarów automatyczny kocioł z palnikiem retortowym przeznaczonym do spalania ekogroszku oraz koksu sortymentu groszek*.

Kotły wyposażone są w opatentowany palnik z obrotową dyszą powietrza, system łatwego czyszczenia oraz automatycznego odpopielania CLEAN PROTECT.


 

Kotły z 5. klasą i ecodesign

Kotły z podajnikiem BAWARIA K5 osiągają wysokie parametry spalania – potwierdzeniem tego faktu są certyfikaty wydane przez akredytowane laboratorium. Piece certyfikowane są podwójnie: potwierdzono ich wysoką sprawność i niską emisyjność zarówno przy zastosowaniu ekogroszku jak i przy spalaniu koksu.

Piec BAWARIA K5 jest pierwszym na rynku kotłem automatycznym przeznaczonym do spalania koksu któremu przyznano certyfikat ECODESIGN. Dbaj z nami o środowisko naturalne!

Na zakup kotłów SEKO BAWARIA K5 można otrzymać dofinansowanie w ramach Programów Ograniczania Niskiej Emisji. O szczegóły dopytaj w swoim Urzędzie Miasta/Gminy.


Piece do niewielkich kotłowni

Dzięki niewielkim gabarytom kotły z zasobnikiem BAWARIA K5 można zamontować w większości kotłowni – również w tych w których ze względu na ich małą powierzchnię montaż kotła z zasobnikiem pozostawał jedynie marzeniem.

wymiary 2 400x300

 


Opatentowany palnik obrotowy

BAWARIA K5 została wyposażona w innowacyjny i niezawodny palnik z obrotową dyszą powietrza, dzięki któremu użytkownik nie musi borykać się z uciążliwym problemem szlaki na obrzeżach palnika.

W wyniku obrotu dyszy powstałe w wyniku spiekania żużle są rozrywane i opadają do popielnika – następuje samooczyszczenie palnika.


obrotowy palnik retortowy do kotla pieca


Cicha praca motoreduktora

Kotły wyposażono w energooszczędne motoreduktory charakteryzujące się bardzo cichą pracą, z rewersem.

cichy piec kociol

Skład
Opału

Seko Bawaria K5

Opał pozyskujemy z najlepszych kopalni. Węgiel orzech, węgiel orzech II, węgiel kostka, miał, groszek, ekogroszek, brykiet drzewny.